Гайдар зізналася, що боїться відвідувати родичів у Росії

Виконуюча обов'язки заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Марія Гайдар зізналася, що боїться приїжджати в свою рідну країну - Росію
Depo.Влада
21 серпня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua

Про це Гайдар сказала в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

В.о. заступника одеського губернатора розповіла, що рішення прийняти запрошення Михайла Саакашвілі працювати в Україні далося їй дуже складно.

"Особливо з рідними було важко. Вони боялися, що більше мене не побачать. Моїй бабусі 90 років, і вона вважає, що більше не побачить мене ніколи. Якщо так задуматися, то психологічно це непростий момент", - сказала Гайдар.

"Боюся, що якщо заїду на територію Росії, то мене звідти просто не випустять", - вважає російська опозиціонерка.

"Принаймні, найближчим часом такий ризик є. А я хочу бути тут і працювати. І потім я була російським політиком, це моє коріння, я завжди працювала чесно і намагалася приносити користь, робити все, щоб змінити ситуацію. Тепер я розумію , що важливо бути тут, допомагати тут, це усвідомлений вибір, різка зміна життєвого шляху. Рвуться зв'язки, які не є для мене формальними, вони досить глибокі. Так що це було по-справжньому важке рішення. Хоча немає сумнівів, що це те саме місце і та сама команда, в якій мені хотілося працювати ", - підсумовує Гайдар.

Нагадаємо, 4 серпня президент України Петро Порошенко надав Марії Гайдар українське громадянство.

7 серпня Гайдар повідомила, що написала заяву про відмову від російського громадянства.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.

Мітки: Росія, Гайдар