Гавриш пояснив, що Сурков робив у Донецьку

Помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков приїхав, щоб готувати Донбас до конституційного процесу в Україні
Depo.Влада
19 лютого 2016 23:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив колишній заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2008-2011 рр..) Степан Гавриш, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Щодо візиту Суркова. Мені здається, що Сурков - цивільний чоловік, це фахівець з відповідної інфраструктури, швидше, політичної, ніж військової. І так помітно пересувати фігуру, яка б планувала сьогодні широкомасштабний наступ, мені здається, було б недоцільно. Для цього є спеціалісти, прикриті, щоб ми їх не впізнали, іноді військові генерали, які планують ці операції, погоджують з Генштабом", - зазначив він.

На його думку, Сурков приїхав, щоб готувати Донбас до конституційного процесу в Україні.

"Сурков приїхав, щоб готувати Донбас до, власне, конституційного процесу в Україні, до переходу існування особливої автономії, створення державності. Мені здається, що там завдання сформувати не військову, а політичну еліту, яка могла б висувати свої вимоги, політичні", - додав Гавриш.

Нагадаємо, голова апарату СБУ Олександр Ткачук повідомляв, що радник Путіна Владислав Сурков прибув до окупованого Донецька, щоб ознайомитися із ситуацією в регіоні і провести кадрові чистки

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада