Ганапольський пояснив дурість "бандюка" Наришкіна з приводу України

Працюючий в Україні російський журналіст Матвій Ганапольський навів кілька причин того, чому спікер Держдуми Росії Сергій Наришкін заявив про швидку перемогу Росії над Україною у збройному конфлікті
Depo.Влада
7 квітня 2016 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це Ганапольський повідомив виданню "Ехо Москви", передає depo.ua.

Зокрема, журналіст навів слова Наришкіна про те, що війна на Донбасі, за його словами, проходить вже два роки.

"Тобто, Наришкін мав на увазі, що російських військ на Донбасі немає, тому що якби вони там дійсно були, то ого-го! Чотири дні, і Київ би упав. Ця репліка Наришкіна розбурхала суспільство з кількох причин. Ну, у -перше, про те, що в Донбасі були російські війська, визнав, навіть Путін. Може концепція знову змінилася?", - зазначив Ганапольський.

За його словами, війна України з Росією тривала б навіть два дні, тому що у Росії друга (за потужністю,- ред.) армія в світі.

"Правда, після переможного маршу Хрещатиком, далі не беруся описувати. Тому що, Наришкін, за звичкою, приймає українців за лохів-недотеп, він вважає, що українці припали б до монаршої ноги. Чи не припали б. А партизанська війна створила б з другої армії світу те саме, що російська з Наполеоновскої в ​​далекому 1812 році. Українці пам'ятають, хто такий Ковпак - якщо Наришкін не пам'ятає, нехай подивиться довідник. А міжнародні санкції довершили б справу", - підкреслив журналіст.

"Такі репліки, як сказав пан Наришкін, вимовляють зазвичай бандюки на сходках. Спікер не відчуває, що репліка хамська, зарозуміла і безвідповідальна. Але це такий стиль у російських політиків: не можеш зробити свій народ багатим і щасливим - загрожуй війною сусідові, у якого і армії-то на той момент не було. Війна все спише", - сказав Ганапольський.

"І Росія б перемогла. І в цьому немає сумнівів. Тому що, Росія сама миролюбна країна. Вона ні кого не нападає. А зброю на Донбасі з сільмагу. А п'яні, що тримають цю зброю - вона хоч і з російськими паспортами в кишенях, але прилетіла з Марса ", - іронічно сказав російський журналіст.

Нагадаємо, що 6 квітня спікер російської Держдуми Сергій Наришкін заявив, що Росія могла б розбомбити Україну максимум за чотири дні.

У свою чергу, секретар РНБО України Олександр Турчинов жорстко відповів Наришкіну на його зухвалу заяву про Україну.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада