Галасюк ініціює участь нардепів у переговорах з ЄС щодо лісу

Голова комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк запропонував уряду долучити нардепів до переговорів з ЄС з приводу 10-літньої заборони на експорт лісу-кругляка та пообіцяв зберегти мораторій

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"ЄС ініціює проведення двосторонніх консультацій з Україною щодо мораторію на експорт лісу-кругляка. Це перший етап процедури врегулювання торгових спорів, передбачений Угодою про асоціацію з ЄС. Ні для кого не є секретом, що ЄС хоче скасування нашого мораторію на експорт лісу. Саме для цього їм потрібні ці "консультації". Але мораторій, по-перше, відповідає національним інтересам України і працює на нашу екологію та економіку, а, по-друге, відповідає нормам Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди СОТ, оскільки підпадає під дозволені ними винятки", - зазначив автор мораторію на експорт лісу-кругляка.

За словами нардепа, уряд, вочевидь, дуже мляво відстоює національні інтереси України в цьому гарячому питанні.

"Тому, як заступник Лідера РПЛ з економічної політики і голова комітету промполітики та підприємництва і один з головних "архітекторів" мораторію, я наполягаю на долученні до цих консультацій народних депутатів України від Радикальної партії та інших політичних сил, насамперед членів комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва. Офіційно звертаюся з цим запитом до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Ми професійно і вичерпно представимо українську позицію і, звісно ж, не допустимо зняття заборони на вивезення лісу-кругляка з України!", - зазначив Галасюк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна