Гаага допоможе Україні розшифрувати таємні переговори окупантів

20 червня відбулася зустріч представників військової прокуратури України з уповноваженими представниками офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС)

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Depo.ua.

За його словами, офіцери-прокурори Головної військової прокуратури та управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, надали весь масив документів готовий для передачі до Офісу Прокурора МКС.

"Не можу написати про деталі зустрічі але ми здивували міжнародних представників МКС якістю і повнотою документів, і саме головне-належною формою іх отримання.

Скажу одне – ми отримаємо безцінну технічну і програмну допомогу для опрацювання сотень годин телефонних і радіо перехоплень подій у Криму та під час окупації частини Сходу України", – написав Матіос.

Міжнародний кримінальний суд – перший постійний міжнародний орган кримінальної юстиції, до компетенції якого входить переслідування осіб, відповідальних за геноцид, військові злочини, злочини проти людства. Заснований на основі Римського статуту, прийнятого в 1998 році. Офіційно розпочав свою роботу з 1 липня 2002 року.

Місцем перебування МКС є Гаага, проте за бажанням суду засідання можуть проходити в будь-якому іншому місці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна