Фури з російською «гуманітаркою» вже розвантажуються в Донецьку і Луганську

Сьогодні автоколони Міністерства з надзвичайних ситуацій Росії доставили на Донбас сьому партію «гуманітарної допомоги». 74 машини з 450 тоннами вантажів уже прибули в Донецьк і Луганськ
Depo.Влада
16 листопада 2014 14:10
ФОТО: depo.ua
Фури з російською «гуманітаркою» вже розвантажуються в Донецьку і Луганську
Фури з російською «гуманітаркою» вже розвантажуються в Донецьку і Луганську

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на МНС РФ.

Уже розпочалися розвантажувальні роботи.

Нагадаємо, що сьогодні вранці російська автоколона перетнула український кордон, потім вона розділилася: 54 вантажівки поїхали в Донецьк, а 20 - у Луганськ. У МНС РФ запевняють, що у фурах - електротехнічне обладнання та комплектуючі, будматеріали (пиломатеріали та арматура), а також пально-мастильні матеріали.

У Росії стверджують, що всі автомобілі пройшли митний контроль на пунктах пропуску «Донецьк» і «Матвєєв Курган» у Ростовській області, за цією процедурою спостерігали представники української сторони і місії ОБСЄ.

Однак, як передає ДеПо, у Раді нацбезпеки і оборони України підкреслили, що російська сторона порушила вимоги міжнародного та українського законодавства щодо переміщення товарів гуманітарної допомоги.

«Український зведений підрозділ прикордонників і митників провів лише візуальне спостереження за проходженням російського вантажу через державний кордон, без виконання покладених на нього контрольних функцій. Зміст вантажу і його призначення українській стороні невідомі», - підкреслив спікер Інформцентру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста також не брали участі у переміщенні вантажу.