ФСВП РФ: Савченко можуть перевести до звичайної лікарні

Українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко можуть перевести до звичайної лікарні, якщо ситуація з її здоров'ям погіршиться
Depo.Влада
3 березня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
ФСВП РФ: Савченко можуть перевести до звичайної лікарні
ФСВП РФ: Савченко можуть перевести до звичайної лікарні

Про це заявив представник Федеральної служби виконання покарань Анатолій Рудий, повідомляє depo.ua з посиланням на «Російську службу BBC».

При цьому він заявив, що зараз ніяких патологічних змін у стані здоров'я Савченко немає.

«Вага стабільна, показники різні стабільні та не випадають із ряду допустимих... Ми робимо все, щоб повністю контролювати ситуацію. Буквально щодня відомості про її стан здоров'я лягають на стіл керівництву служби», - сказав Рудий.

Нагадаємо, раніше адвокат українки Микола Полозов заявив, що Надія Савченко може померти до 8 березня.

Як повідомляв depo.ua, Надія Савченко, яку в РФ звинувачують у сприянні вбивствам російських журналістів та незаконному перетині кордону, оголосила голодування 15 грудня. Її перевели до лікарні 29 січня через «різке зменшення ваги». 4 лютого підсудна заявила, що готова голодувати до смерті, а 8 лютого московський суд відмовив їй у припиненні кримінальної справи.

20 лютого українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко відмовилася від медикаментозної підтримки та буде приймати тільки воду.

Пізніше адвокат українки Ілля Новіков заявив, що арештована в Росії українська льотчиця Савченко обмірковує можливість переходу на сухе голодування.