ФСБшники викликають лідерів Меджлісу на допити в день Конгресу кримських татар

Російські спецслужби призначили допити членів Меджлісу кримськотатарського народу на дні підготовки та проведення II Всесвітнього конгресу кримських татар в столиці Туреччини Анкарі
Depo.Влада
31 липня 2015 10:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Меджлісу.

У прес-службі зазначили, що допити членів меджлісу відбуваються щодня.

Так, 29 липня 2015 року в Слідкомі Росії у "справі 26 лютого" було допитано голову Сімферопольського регіонального меджлісу Леммара Юнусова. Наступний допит відбудеться 1 серпня 2015 року.

Перед цим, 28 липня, на допит у цій справі викликали першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова, а також голову Центральної виборчої комісії Курултаю кримськотатарського народу Заїра Смедляєва.

"Джелялу і Смедляєву, як і Юнусову, була видана повістка на допит на 1 серпня 2015 року. Заступнику голови Міллій Меджлісу Ільмі Умерову після чергового допиту 29 липня слідчі призначили "зустріч" на 31 липня поточного року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Слідком Росії в Криму заборонив виїзд з півострова в період проведення Світового конгресу кримських татар в Анкарі очільнику ЦВК Курултаю кримських татар Заїру Смедляєву і першому заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялу. Не виключалася аналогічна заборона і заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua