ФСБ полонила двох українських добровольців у Криму

Двоє учасників українського добровольчого батальйону Ленура Іслямова нібито здалися російським силовикам в окупованому Криму
Depo.Влада
23 вересня 2016 12:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у Федеральній службі безпеки Росії, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

Мова йде про братів Рустема та Якима Османових. Повідомляєтьмя, що один з них, Рустем Османов, який постійно проживає в Криму, в січні 2016 року вступив до лав цього батальйону, де отримав позивний "Араб". У батальйоні займався риттям окопів, рубав дрова, приготуванням їжі, прибиранням території.

Його брат, Яким Османов, вступив в батальйон у лютому 2016 року і отримав позивний "Діджей", пізніше змінилася на "Дикий". Він також виконував господарські роботи, а пізніше брав участь в огляді та перевірці документів громадян недалеко від українського прикордонного пункту пропуску "Чаплинка" в Херсонській області на кордоні з Кримом.

Причиною того, що двоє кримчан здалися російським силовикам, в прес-службі ФСБ називають відсутність фінансування, приниження і побої з боку польових командирів батальйону.

Зазначається, що оскільки брати Османови добровільно припинили участь в добровольчому батальйоні, їх звільнили від кримінальної відповідальності за ст. 208 КК Росії ("Організація незаконного збройного формування або участь у ньому").

Нагадаємо, що кримські татари і активісти 20 вересня 2015 розпочали акцію з "продовольчої блокади" Криму, яка полягала у забороні проїзду вантажного транспорту на півострів.  Наслідком  продовольчої блокади Криму стало підвищення там цін на деякі продукти харчування.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада