ФСБ погрожує Афанасьєву, який відмовився свідчити проти Сенцова і Кольченка

Геннадій Афанасьєв, який у суді над Олегом Сенцовим і Олександром Кольченком відмовився від своїх свідчень, боїться за своє життя
Depo.Влада
3 серпня 2015 21:46
ФОТО: depo.ua

Про це розповів його адвокат Олександр Попков після зустрічі з Афанасьєвим, передає  depo.ua  з посиланням на "Медиазона".

За словами Попкова, зараз Афанасьєв "дуже заляканий" і "боїться всього".

"Він каже, що обдумано зробив свою заяву у суді, що ніяких терористичних груп не існувало. Це все фантазії слідства, які він підписував, не дивлячись. Його били, катували, погрожували, знущалися", - розповів адвокат.

"Зараз на нього не тиснули, але після відмови від свідчень у суді сказали, що "поїдеш далеко"... Він просив передати, що дуже шкодує і вибачається перед Сенцовим і Кольченком за те, що був змушений дати такі свідчення проти них", - додав Попков.

За його словами, Афанасьєва "сильно зламало те, що Чирній (інший засуджений у цій справі) на очних ставках обмовлював і його, і Сенцова".

Попков каже, що зараз Афанасьєв побоюється за своє життя і здоров'я.

Нагадаємо,  Афанасьєв став першим засудженим у справі "кримських терористів". В кінці грудня минулого року він отримав сім років позбавлення волі.

На засіданні по справі Сенцова і Кольченка в Ростові-на-Дону Афанасьєв сказав, що всі раніше дані ним свідчення були отримані під тортурами.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua