ФСБ вилучає у ATR зйомки мітингу, який відтермінував захоплення Криму - Чубаров

Сьогоднішній обшук в будівлі кримськотатарського телеканалу ATR - це спроба вилучити відеозаписи мітингу, який прихильники єдності України зібрали напередодні російського вторгнення до Криму
Depo.Влада
26 січня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua
ФСБ вилучає у ATR зйомки мітингу, який відтермінував захоплення Криму - Чубаров
ФСБ вилучає у ATR зйомки мітингу, який відтермінував захоплення Криму - Чубаров

Про це у своєму Facebook  пише голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає depo.ua.

«Мета «візиту» - вилучення відеоінформації про багатотисячний мітинг, що відбувся під стінами Верховної Ради АРК 26 лютого 2014 року. Як відомо, учасникам цього мітингу вдалося тоді запобігти проведенню сесії, яка скликається керівництвом ВР АРК і проросійськи налаштованими депутатами», - заявив Чубаров.

Разом з тим, він вважає, що вилучення відео - це лише привід для розгрому ATR.

«Оскільки телеканал кримськотатарський і журналістський колектив переважно кримськотатарський, жорстокість окупаційної влади надзвичайна», - упевнений Чубаров.

За його словами, зараз робиться все можливе, щоб донести інформацію про розгром каналу міжнародним організаціям, які найближчими днями будуть уточнювати свою політику по відношенню до Росії, в тому числі і в частині санкцій.

Лідер меджлісу переконаний, що делегації України в ООН, ПАРЄ, ОБСЄ повинні оперативно інформувати своїх колег про ситуацію з ATR.

Як повідомляв depo.ua, 26 січня Федеральна служба безпеки нагрянула з обшуком в офіс телеканалу АТR в Сімферополі.

Нагадаємо, телеканал ATR належить бізнесменові Ленуру Іслямову. Главу меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова називають одним з акціонерів каналу.