ФСБ дала нові директиви Труханову в боротьбі з Аднаном Ківаном

Активізація атак на бізнесмена - не випадкова
Depo.Влада
21 липня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

За інсайдерською інформацією, мер Одеси Геннадій Труханов, пов'язаний з Російською Федерацією і ФСБ, отримав від своїх кремлівських кураторів команду на те, щоб влаштувати проблеми Аднану Ківану. Про це повідомляють "Факти ICTV".

"Найбільший одеський інвестор активно сприяє демократичним перетворенням в Україні і підтримує українську армію. Ні для кого не секрет, що Аднан Ківан виділяє серйозні кошти на ЗМІ, які нарощують патріотичні погляди серед одеситів. Зокрема, 7 канал, що належить Ківану, повністю проукраїнський і підтримує політику Президента Петра Порошенка. Все це, само собою, дуже не подобається Кремлю. Саме тому на Аднана Ківана здійснюється з боку одеських влади дедалі більший тиск", - зазначає видання

За інформацією журналістів, тиск цей медійний, політичний та адміністративний. Аднану Ківану почали створювати штучні проблеми шляхом прийняття відповідних рішень на рівні Одеської міськради. Так вчора на сесії Одеської міськради були схвалені депутатські запити з вимогою розслідувати порушення, які нібито допустили фірми Аднана Ківана при будівництві різних об'єктів. Депутати, підконтрольні меру, знову висунули необґрунтовані претензії до Ківана з будівництва лікарні швидкої допомоги і вирішили створити окрему комісію для перевірки окремих будівельних об'єктів Кадорра.

Також, як зазначає видання, депутати, підконтрольні меру, продовжили роздмухувати скандал навколо будівництва торгового центру Кадорр на Єкатеринській, 27. Кілька днів тому вони прийшли в торговий центр з перевіркою, яка не мала під собою жодних законних підстав.

Цікаво, що досі до будівлі торгового центру Аднана Ківана жодних запитань у депутатів міськради не виникало. Паралельно з цими подіями ряд одеських ЗМІ, підконтрольних Труханову, продовжують атакувати Аднана Ківана і його бізнес, підігріваючи звинувачення чиновників на адресу інвестора і очорняючи його репутацію плітками.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада