Фріз порадила Геращенку оцінювати партнерів за діями, а не за sms-ками

Фріз підкреслила, що завжди була і є прихильником збереження коаліції
Depo.Влада
13 грудня 2016 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Главком".

Народний депутат від БПП Ірина Фріз заявляє, що конфлікту всередині коаліції немає. Про це вона сказала, коментуючи слова нардепа від "Народного фронту" Антона Геращенкащодо намагання БПП обмовити партнерів по коаліції.

"Публічне обговорення внутрішньої переписки, яка має свій початок і своє продовження, не варте енергії витраченої на клавіатуру. Але, якщо це вже сталося, то маю зазначити - конфлікту всередині коаліції немає. По-друге, вважаю, що потрібно оцінювати партнерів не за смс-кою, вирваною з контексту, а за вчинками та діями. Шукати якісь спроби з боку БПП обмовити партнерів по коаліції те ж саме, що шукати кішку у темній кімнаті або намагатись відволікти увагу", - зазначила Фріз.

Вона підкреслила, що завжди була і є прихильником збереження коаліції. "Тому ставити питання під час години уряду міністрам депутатами нашої фракції вважаю об'єктивною складовою нашої роботи. А з огляду на те, що відбулося у Княжичах, а також публічно відомий факт щодо крадіжки автомобілів у двох наших колег протягом тижня, то цілком логічними були б публічні відповіді на ці питання. Тож, спроби представити, що одна смс у внутрішньому чаті здатна завдати удару по політичній силі наших колег, на мій погляд переоцінка сакральної сили сучасного засобу комунікації", - сказала Фріз.

"І наостанок, якщо комусь вбачається ворожість у наведених текстах, які насправді не більше, ніж обговорення поточних інформаційних приводів, допускати що одна смс зруйнує парламентську політсилу, чи коаліцію - певною мірою провокативна дія, яка значно більше шкодить довірі між партнерами", - підсумувала депутат від БПП.

Нагадаємо, Геращенко заявив, що Фріз роздає вказівки нардепам критикувати колег по коаліції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада