Французський Сенат ратифікував угоду Україна- ЄС

Сенат Франції (верхня палата парламенту) ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС
Depo.Влада
7 травня 2015 13:02
ФОТО: depo.ua
Французський Сенат ратифікував угоду Україна- ЄС
Французський Сенат ратифікував угоду Україна- ЄС

Проект закону у верхній палаті представляв державний секретар Франції з європейських справ Арлем Дезір, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

На засіданні були присутні посол України у Франції Олег Шамшур та представники народні депутати України Олексій Гончаренко та Ірина Геращенко.

"Укладення Угоди про асоціацію спрямоване на зміцнення політичного діалогу та торговельно-економічних обмінів між Україною та ЄС, що дасть змогу зблизити нормативно-правову основу і започаткувати всеосяжну лібералізацію торгівлі в контексті "політична асоціація та економічна інтеграція" з ЄС", - ідеться в преамбулі законопроекту.

Законопроект був ухвалений за прискореною процедурою, започаткованою урядом 25 березня 2015.

На підтримку ратифікації угоди висловилися заступник голови комісії у зовнішніх справах, з питань оборони і збройних сил сенатор-соціаліст Даніель Рене (Daniel Reiner), голова сенаторської групи дружби Франція-Україна Ерве Морей (Herve Maurey), сенатор фракції «Еколожистів» Андре Гатолен (Andre Gattolin) та сенатор групи CRC Мішель Булі (Michel Bilout) та інші. Загалом у дебатах узяло участь 9 сенаторів.

Мітки: