Фізичне відведення озброєння почнеться у понеділок, - штаб

У зоні АТО триває підготовка до відведення бронетехніки та озброєння, фізичне відведення озброєння розпочнеться 5 жовтня
Depo.Влада
4 жовтня 2015 13:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив речник АТО у Луганській області Руслан Ткачук, передає depo.ua.

За його даними, наразі складаються та узгоджуються з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ списки озброєння та бронетехніки.

"Підрозділи ЗСУ, дислоковані на Луганщині, отримали 14 діб на виконання регламентованих доповненнями Мінських угод дій. Очікується, що фізичне відведення озброєння розпочнеться 5 жовтня. Першими відійдуть танки. Для них уже визначено маршрути та полігони зосередження, які відповідають міжнародним домовленостям", - зазначив Ткачук.

При цьому він підкреслив, що маршрути відведення озброєння забезпечує можливість маневру у разі порушення режиму припинення вогню протилежною стороною.

"Окрім цього, на передовій відпрацьовується складна система заміни танків та артилерії на ПТУРи. По новому визначаються сектори стрільби, вдосконалюється система сповіщення - робиться все необхідне, аби не знизити вогневої потужності", - підкреслив речник АТО.

З відведення озброєння на Луганщині (у командуванні сектору "А" обіцяють, що зроблять це швидше, ніж за 14 діб) розпочнеться почергове відведення бронетехніки та озброєння у секторах "С", "Б" та "М".

Більше новин України читайте на Життя.depo.ua.