Фіскали показали схему махінацій у фонді Корбана

У справі розслідування діяльності ОЗУ було вилучено документацію шести благодійних організацій, фінансових компаній та фондів

Про це на брифінгу повідомив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, передає depo.ua

"Попередній аналіз з підключення фінмоніторингу щодо цих документів - у нас є питання, які потребують вивчення. Тобто характер операцій на 200 млн грн по 6 органах, в тому числі і Фонд оборони України. Ми зробили розкладку, звідки кошти надходили і куди витрачалися", -  сказав він.

За словами фіскала, це попередня розкладка.

 "З того, що ми бачимо зараз - є безтоварні операції. Зокрема перерахунок коштів на закупівлю бронежилетів на організації, які ніколи їх не купували, на структури, які не звітують в ДФС. Одним з отримувачів є пенсіонер, який  отримав 17,3 млн грн, подав звітність на 1 млн і не отримав свідоцтво платника єдиного податку", -  зазначив Білан.

За словами чиновника, документи будуть оформлені і передані в ГПУ

"Тепер про те,звідки надходили кошти: попередньо бачимо, кошти надходили з групи компаній, від одної фінпромислової групи.  Ця група заборгувала держбюджету 9,5 млрд грн, які не сплачує, і це - недоотримані ці кошти на соцвиплати. Хочу запевнити, що ДФС виконала завдання ГПУ. Все це буде досліджено і долучено до матеріалів справи", -  зазначив фіскал.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада