Фіскали показали схему махінацій у фонді Корбана

У справі розслідування діяльності ОЗУ було вилучено документацію шести благодійних організацій, фінансових компаній та фондів
Depo.Влада
2 листопада 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, передає depo.ua

"Попередній аналіз з підключення фінмоніторингу щодо цих документів - у нас є питання, які потребують вивчення. Тобто характер операцій на 200 млн грн по 6 органах, в тому числі і Фонд оборони України. Ми зробили розкладку, звідки кошти надходили і куди витрачалися", -  сказав він.

За словами фіскала, це попередня розкладка.

 "З того, що ми бачимо зараз - є безтоварні операції. Зокрема перерахунок коштів на закупівлю бронежилетів на організації, які ніколи їх не купували, на структури, які не звітують в ДФС. Одним з отримувачів є пенсіонер, який  отримав 17,3 млн грн, подав звітність на 1 млн і не отримав свідоцтво платника єдиного податку", -  зазначив Білан.

За словами чиновника, документи будуть оформлені і передані в ГПУ

"Тепер про те,звідки надходили кошти: попередньо бачимо, кошти надходили з групи компаній, від одної фінпромислової групи.  Ця група заборгувала держбюджету 9,5 млрд грн, які не сплачує, і це - недоотримані ці кошти на соцвиплати. Хочу запевнити, що ДФС виконала завдання ГПУ. Все це буде досліджено і долучено до матеріалів справи", -  зазначив фіскал.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада