Фірташа ще можуть запроторити до американської в'язниці, - Гарань

Олексій Гарань, політолог та професор кафедри політології НаУКМА, наголошує, що найближчим часом у справі одіозного олігарха Дмитра Фірташа буде подана апеляція і теоретично його можуть екстрадувати до США
Depo.Влада
1 травня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
Фірташа ще можуть запроторити до американської в
Фірташа ще можуть запроторити до американської в'язниці, - Гарань

Про це він заявив у коментарі depo.ua.

Також Гарань переконаний, що адвокати олігарха Дмитра Фірташа цілеспрямовано використали тактику захисту щодо політичного переслідування.

"Ми маємо розуміти, що цей олігарх рятував себе. Вони спеціально розіграли цю карту: ніби Фірташ підтримував столичного мера Віталія Кличка проти екс-президента Віктора Януковича. Зрозуміло, що це звучить абсурдно. І насправді Фірташ був стовпом режиму Януковича, - каже Гарань. - Але варто відзначити, що всі ці заяви, будуть працювати проти Кличка. І найближчим часом ми побачимо наскільки ця ситуація буде розкручуватися. У тому числі каналом "Інтер", який працює на опозиційний блок, або як зараз модно казати - блок Януковича".

Крім того, на думку політолога, завдяки своїм заявам Фірташ переслідує кілька цілей.

"З одного боку він намагався обілити себе. З іншого боку - він б'є по Кличко і опосередковано буде здійснювати підтримку опозиційного блока", - каже Гарань.

Вчора австрійський суд відмовив в екстрадиції Фірташа до США.

Читайте також встоїть Кличко після одкровень Фірташа у віденському суді.