Фірташ звинуватив посла Щербу в наклепі

Адвокат українського бізнесмена Дмитра Фірташа Дітер Баумфодер просить посла України в Асвтрії Олександра Щербу пояснити причини, з яких той дав неправдиві коментарі стосовно Фірташа
Depo.Влада
30 квітня 2016 13:29
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві представника Фірташа, екс-міністра юстиції Австрії Баумфодера, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські Новини".

29 квітня було обнародувано заяву прокуратури ФРН про відсутність звинувачень проти Дмитра Фірташа, що спростовує слова Щерби.

"Пан Фірташ ні в чому не звинувачувався ні німецькими, ні австрійськими властями", - відзначив Баумдофер.

Представник Фірташа написав послу листа, в якому просить роз'яснити, на чому ґрунтувалися його помилкові твердження.

"Спосіб ваших коментарів через Twitter свідчить, що у вас був заздалегідь продуманий намір дати інформацію проти Фірташа в цій справі, і що ви мали намір добитися її широкого поширення. Ваші коментарі були помилковими, такими, що вводять в оману, заподіяли збиток моєму клієнтові та були спростовані офісом німецької прокуратури", - йдеться в листі адвоката послові.

"Чиїми інструкціями ви керувалися і під чиїм керівництвом діяли, коли зробили публічні коментарі відразу після слідчих дій в будинку мого клієнта? ЧИ ви діяли на свій розсуд?", -запитує адвокат.

Крім того, екс-міністр юстиції Австрії відправив скаргу міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну, де просить прийняти заходи, аби виправити шкоду і збиток, нанесений помилковим коментарем і недипломатичною поведінкою посла Щерби.

Нагадаємо, 20 квітня посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці в мікроблозі Twitter повідомив про обшуки в будинку Фірташа у Відні і припустив, що проти бізнесмена висунуті нові звинувачення, імовірно правоохоронними органами Німеччини. Відразу після цього Баумдофер спростував звинувачення дипломата і підкреслив, що Фірташ є свідком, а не обвинуваченим. За станом на сьогодні, Олександр Щерба видалив одне зі своїх повідомлень. Фірташ звинуватив посла Щербу в наклепі - фото 1

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада