Фірташ спонсорує кремлівський молодіжний форум в Криму (ДОКУМЕНТИ)

Підприємства олігарха Дмитра Фірташа фінансують патріотичний російський форум, який російська окупаційна влада проводить в анексованому Криму
Depo.Влада
14 липня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
Фірташ спонсорує кремлівський молодіжний форум в Криму (ДОКУМЕНТИ)
Фірташ спонсорує кремлівський молодіжний форум в Криму (ДОКУМЕНТИ)

Про це пише австрійське агентство APA, "Українська правда" знайшла документальні підтвердження цьому твердженню, передає depo.ua.

Мова йде про "Всеросійський молодіжний форум" на Бакальскій косі. Форум розділений на кілька змін, одна з них - збір пошукових загонів і військово-патріотичних клубів, громадських об'єднань та центрів патріотичного виховання молоді, агітаційні бригади.

На цьому форумі вже виступав рупор і головний пропагандист Кремля Дмитро Кисельов, який, починаючи з літа 2013 року в своїх програмах веде антиукраїнську пропаганду з подачею часто неправдивих фактів.

Федеральне агентство у справах молоді Росії з кінця весни і до початку літа провела ряд тендерів, щоб закупити послуги для форуму.

Згідно з результатами тендеру, послуги зі сприяння у проведенні Всеросійського молодіжного форуму "Таврида", в частині забезпечення харчування проживання учасників, експертів і гостей надає ТОВ "Титанові інвестиції". Сума тендеру 74 538 660 рублів (близько $1 316 760).

Фірташ спонсорує кремлівський молодіжний форум в Криму (ДОКУМЕНТИ) - фото 1"Титанові інвестиції" зареєстрована в Росії 17 червня 2014 році вже після анексії Криму. Засновником компанії виступає ТОВ "Летан Інвестментс Лімітед", зареєстрована на Кіпрі. Саме на цю компанію оформлена головна холдингова компанія Фірташа - австрійська Group DF International.

Фірташ спонсорує кремлівський молодіжний форум в Криму (ДОКУМЕНТИ) - фото 2

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.