Фірсов: Вибори на "українському" Донбасі можуть не відбутись

Член фракції БПП Єгор Фірсов заявляє про те, що місцеві вибори 25 жовтня можуть не відбутися на усій території Донецької та Луганської областей
Depo.Влада
16 липня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам у парламенті у четвер, передає depo.ua.

За його словами, у четвер у порядку денному з'явився проект постанови про призначення чергових місцевих виборів на жовтень 2015 року, в "якому прописані пункти, що на території Донецької та Луганської областей вибори не проводяться взагалі, в усіх районах цих областей".

"Виходить якась дивна ситуація, коли з одного боку ми ухвалюємо Конституцію з особливим порядком самоврядування, маючи на увазі, що там ми зможемо провести вибори в разі реалізації Мінських угод, але в той самий час іншою постановою ми говоримо, що на неокупованих територіях, де можна проводити вибори, і буде висока явка, ми вибори не проводимо", - заявив депутат.

За словами Фірсова, через це він особисто не голосуватиме за відповідну постанову.

"Я пов'язую це (постанову) з тим, що у когось є план ухвалити зміни в Конституцію, і навесні з'явиться рішення, що треба проводити вибори на окупованій території. Але щоб на цьому не було акцентовано, що проводяться вибори в "ДНР", просто скажуть, що вибори проводять на усій території Донецької та Луганської областей", - вважає депутат.

Читайте також: Комітет Ради рекомендує не проводити місцеві вибори на "українському" Донбасі

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua.

Мітки: Донбас