Фірсов назвав Кононенка Клюєвим "сім’ї Порошенка"

У президента України Петра Порошенка і народного депутата від БПП Ігоря Кононенка є "сімейний капітал"
Depo.Влада
16 лютого 2016 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю "Лівому берегу" розповів народний депутат Єгор Фірсов, який подав заяву про вихід із фракції БПП, передає depo.ua.

"Я розумію, що Порошенко і Кононенко дуже близькі і що про тіньову діяльність Кононенка Петро Олексійович мав знати. Проте, Порошенко - фігура масштабна, він займається глобальними питаннями, а Кононенко - виключно тіньовими: корупцією, лобізмом, "схемами" і т.д." – сказав Фірсов, який все ж таки сподівається, що "Кононенко і Порошенко – не те саме".

Він порівняв Кононенка із Андрієм Клюєвим, який очолював Адміністрацію Президента за часів президенства Віктора Януковича.

"Кононенко дуже наближений до Порошенка. Як, свого часу, Клюєв - до Януковича. По-друге, у нього (Кононенка - ред.) стилістика дій не політика, але бізнесмена - він не гнучкий, він ставить мету і йде до неї, попри все. У парламент Кононенко прийшов не політикою займатися, а капітал свій збільшувати", – вважає Фірсов.

За його словами, Кононенко збільшує "сімейний" капітал Порошенка.

Нагадаємо, 8 лютого  Єгор Фірсов  заявив, що фракцією керують люди, за якими тягнеться "корупційний шлейф". Тоді він назвав також кількох членів "сім'ї Порошенка".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада