Фірсов: Команду Порошенка можна порівняти з мафіозним кланом

Президент, імовірно, знав про "тіньову діяльність" колишнього заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка
Depo.Влада
16 лютого 2016 11:11
ФОТО: depo.ua

Таку думку, як передає depo.ua, висловив в інтерв'ю Lb.ua нардеп Єгор Фірсов, який нещодавно заявив про вихід з фракції БПП.

"Сподіваюся, що Кононенко та Порошенко - не одне і те ж. Принаймні, мені б цього хотілося. Хоча, звичайно, можу помилятися. Я розумію, що Порошенко і Кононенко дуже близькі і що про тіньову діяльність Кононенка Петро Олексійович мав знати. Проте, Порошенко - фігура масштабна, він займається глобальними питаннями, а Кононенко - виключно тіньовими: корупцією, лобізмом, "схемами" і т.д", - сказав Фірсов.

Він також зазначив, що Кононенко для Порошенка – це як Клюєв для Януковича.

"По-перше, Кононенко дуже наближений до Порошенка. Як, свого часу, Клюєв - до Януковича. По-друге, у нього (Кононенка - ред.) стилістика дій не політика, а бізнесмена - він не гнучкий, він ставить мету і йде до неї, попри все. У парламент Кононенко прийшов не політикою займатися, а капітал свій збільшувати", - сказав нардеп.

"Я думаю, їхній капітал можна позначити як "сімейний", - додав Фірсов.

Однак він наголосив, що при цьому не можна називати президента "мафіозі".

"Порошенко - не мафіозі, Порошенко - президент. Але, його команду можна порівняти з мафіозним кланом. Вони прийшли у владу заробляти гроші", - заявив Фірсов. 

Нагадаємо, 8 лютого народний депутат Егор Фірсов заяви про рішення вийти зі складу парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" через незгоду з позицією фракції щодо Ігоря Кононенка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада