Філатов про ситуацію з "Правим сектором": Гріш ціна словам Порошенка

Ситуація з оточенням військовослужбовцями бази "Правого сектору" свідчить, що слову президента Порошенка вірити не варто
Depo.Влада
29 квітня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua

Так прокоментував ситуацію з "Правим сектором" народний депутат Борис Філатов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Спроба роззброєння "Правого сектору" є ще одним підтвердженням ціни слова Петра Олексійовича Порошенка. Обіцяти одне, а робити зовсім інше - це фірмовий стиль його поведінки. Причому з усіма.

Але найцікавіше, що якщо весь час намагатися зайти іншим за спину, то рано чи пізно вийдеш на самого себе. Брехня і фальш завжди призводять до фіаско. Закон життя", - написав Філатов.

Він також відзначив, що без "ідейних вовків", які пройшли найважчі бої в зоні АТО, боронити Україну від зовнішнього агресора буде просто нікому.

"А хіба кретини, які силами мобілізованих необстріляних бійців вирішили "заблокувати" ідейних вовчар, які просиділи по півроку в Пісках, можуть організувати гідну відсіч зовнішньому агресору?" - написав Філатов. 

Нагадаємо, раніше прес-центр ДУКу повідомив, що військовослужбовці 25-й і 95-й бригад Збройних сил України навели важке озброєння на дальню базу Добровольчого українського корпусу.

У свою чергу, лідер "ПС", радник начальника Генштабу Дмитро Ярош заявив, що військове і політичне керівництво вирішило навмисно спровокувати конфлікт між "Правим сектором" і бійцями ЗСУ, щоб дискредитувати добровольчі загони.

В "Правому секторі" висловили сподівання, що ситуація урегулюється мирним способом

Водночас активісти "Правого сектору" планують сьогодні пікетувати Адміністрацію президента

Згодом командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький закликав військовослужбовців "не виконувати злочинні накази керівництва" на не піднімати зброю на побратимів.