Філатов пообіцяв Порошенку та Шокіну, що справа Корбана стане "процесом століття"

Народний депутат Борис Філатов розповів про найближчі плани захисту лідера партії УКРОП Геннадія Корбана та заявив, що ця справа стане для президента та генпрокурора "процесом століття"
Depo.Влада
2 листопада 2015 05:58
ФОТО: depo.ua

Про це Філатов написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він зазначив, що основна лінія процесу про розкрадання коштів "Фонду оборони Країни", та окреслив план дій захисту арештованого політика.

"Викликати Дмитра Яроша, який одержував каски і сухпайки, як свідка. Опитати Юрія Луценка, отримав чотири бронежилета і забув їх повернути. Зробити виїмку в обласній лікарні імені Мечникова на предмет витрачання лікарських препаратів. Вилучити обладнання оперативного командування групи "Схід", встановлене за готівку. Допитати генерала Наєва. Провести експертизу обладнання зв'язку третього танкового батальйону, яке кваліфікують як прослуховуюче. Допитати всіх добровольців батальйонів МВС, які отримували доплати до офіційної зарплати в конвертах. Викликати громадянина України Безлера Ігоря (кличка "Бєс"), який отримав в обмін на полонених карусель в місті Горлівка (куплена за готівку за рахунок Фонду). Отримати від громадянина Рубана показання за які кошти він наймав автобуси для вивозу полонених і купував для них харчування. Залучити в процес сенатора Маккейна і шведський уряд, які надавали допомогу Фонду", - розповів Філатов.

Він також звернувся до президента України Петра Порошенка: "Петре Олексійовичу, Ви хотіли з Шокіним процес століття? Ви його отримаєте". 

Нагадаємо, СБУ затримала лідера партії УКРОП Геннадія Корбана 31 жовтня