Фейгін знову просить ФСБ допустити його до справи Сущенка

Адвокат затриманого на Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін подав ще одне клопотання до ФСБ щодо допуску у справу його підзахисного
Depo.Влада
4 жовтня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці в "Фейсбуці", передаєDepo.ua

"Тільки що я подав ще одне клопотання до слідчого органу ФСБ про негайний мій допуск у справу Сущенка та вимогу в СІЗО. Ну, подивимося", - зазначив він.

Раніше Фейгін зазначав, що суд відмовив його колезі в ознайомленні зі справою, слідчий не надав лист про його допуск у справу Сущенка.

Нагадаємо, паризький кореспондент видання "Укрінформ" Роман Сущенко, який прибув на Росію у приватних справах, був затриманий працівниками ФСБ  30 вересня начебто за шпигунство.

У ФСБ стверджують, що Сущенко на користь ГУР Міноборони України "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність Збройних сил і військ Нацгвардії Росії, що становлять державну таємницю і просочування яких за кордон могло завдати шкоди обороноздатності держави".

В "Укрінформі" заявили, що всі звинувачення "в шпигунстві" на адресу журналіста, можуть розцінюватися лише як ще один зухвалий і неправомірний акт з боку Росії щодо українських громадян.

Згодом стало відомо, що українського журналіста на Росії захищатиме відомий адвокат Марк Фейгін. Зазначимо, що адвокат досі не зміг добитися зустрічі зі своїм  підзахисним у СІЗО Лефортово.