Фейгін запропонував механізм обміну українських заручників на військових Росії

Для звільнення кремлівських заручників слід шукати колективне рішення, їх не вдасться повернути окремо кожного
Depo.Влада
28 квітня 2016 22:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив  адвокат Надії Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua з посиланням на "5 канал".

"Я не бачу способу там звільнити їх окремо кожного. Адже там у двох третинах випадків люди визнавали провину - десь під тиском психологічним, десь прямим насиллям", - сказав він.

Захисник льотчиці розповів, що в Україні, окрім Єрофєєва та Александрова, перебувають й інші російські військовослужбовці, яких можна обміняти на ув'язнених у Росії українців.

Фейгін наголосив: "Мені здається, що там, як у справі Савченко, не складеться. Вона була гучною, публічною, на весь світ, із міжнародним тиском, який чинився на російську владу. Тому там треба шукати колективного рішення - чи то всіх на всіх, чи пакетно, чи амністією".

Нагадаємо, 18 квітня, відбулася розмова між президентом України Петром Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним. Після неї український лідер заявив, що  напрацьований механізм  звільнення ув'язненої на Росії  Надії Савченко

Як повідомляв depo.ua, 27 квітня сестра української бранки Надія Савченко відвідала її у СІЗО, Савченко принесли документи на екстрадицію. Адвокат Марк Фейгін зазначив, що згоду на відбування покарання в Україні Надія вже підписала 7 квітня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада