Фейгін запропонував механізм обміну українських заручників на військових Росії

Для звільнення кремлівських заручників слід шукати колективне рішення, їх не вдасться повернути окремо кожного

Про це заявив  адвокат Надії Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua з посиланням на "5 канал".

"Я не бачу способу там звільнити їх окремо кожного. Адже там у двох третинах випадків люди визнавали провину - десь під тиском психологічним, десь прямим насиллям", - сказав він.

Захисник льотчиці розповів, що в Україні, окрім Єрофєєва та Александрова, перебувають й інші російські військовослужбовці, яких можна обміняти на ув'язнених у Росії українців.

Фейгін наголосив: "Мені здається, що там, як у справі Савченко, не складеться. Вона була гучною, публічною, на весь світ, із міжнародним тиском, який чинився на російську владу. Тому там треба шукати колективного рішення - чи то всіх на всіх, чи пакетно, чи амністією".

Нагадаємо, 18 квітня, відбулася розмова між президентом України Петром Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним. Після неї український лідер заявив, що  напрацьований механізм  звільнення ув'язненої на Росії  Надії Савченко

Як повідомляв depo.ua, 27 квітня сестра української бранки Надія Савченко відвідала її у СІЗО, Савченко принесли документи на екстрадицію. Адвокат Марк Фейгін зазначив, що згоду на відбування покарання в Україні Надія вже підписала 7 квітня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада