Фейгін: Запис розмови з пранкерами про лист для Савченко - фейк

Опублікований в мережі запис розмови з пранкерами – фальшивка
Depo.Влада
11 березня 2016 09:02
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, повідомив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я бачив лише те, що опубліковано. Ну, по-перше, там нічого немає. Єдина проблема, що він нарізаний. Фейковий у тому сенсі запис, що там звичайна нарізка. Він підрізаний так щоб склеювати якісь фрагменти слів", - сказав Фейгін.

За його словами, "запис фейковий, як фейкові і листи".

"Але там найцікавіше якесь визнання провини. Я викладу папір, який був надісланий, на якому Надія Вікторівна трьома літерами визначила своє ставлення. Тут абсолютно незрозуміло, чому мова йде про визнання провини, це взагалі ніколи не обговорювалося. Йшлося про якісь листи, які потрібно буде підписувати. Коли мова піде про обмін і про російській суд, щоб відбувати покарання в Україні. Ні про яке визнання провини і мови бути не може", - підкреслив Фейгін.

Він зазначив, що це "не якісь там пранкери-хулігани. Я вас запевняю, там йде перевірка по лінії дипломатичній. Там все набагато серйозніше було. Не буду зараз говорити про це."

"Не треба думати, що ці два хулігани, які звідкись знають телефони перших осіб, пошти, паралельно йде інформкомпанія, є простими дрібними шахраями", - підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, в мережі з'явився запис розмови пранкерів з Фейгіним і прес-секретарем українського президента Святославом Цеголком про лист до Савченко.

Вчора, 10 березня, адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли

Згодом, відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада