Фейгін: У травні Савченко в Україну не повернуть

Адвокат української льотчиці, народного депутата Надії Савченко Марк Фейгін сумнівається, що її передадуть в Україну до кінця травня
Depo.Влада
24 травня 2016 11:40
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив газеті "Сегодня", коментуючи можливість обміну Савченко на російських ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, засуджених в Україні, передає depo.ua.

Адвокат не зміг спрогнозувати, скільки триватимуть переговори про видачу Савченко.

"Минулого тижня було озвучено, наскільки я розумію, офіційну позицію Кремля: обміну не буде, лише виконання процедури за Конвенцією про видачу засуджених у відношенні Савченко. Але те, що Надію повернуть, – 100%", – сказав адвокат.

"Питання лише у термінах. Навряд чи це станеться до кінця травня. Можливо, через місяць-два. Якби була команда "згори", того ж дня Надя була б уже на кордоні. Але в Кремлі не квапляться", – заявив Фейгін.

Він вважає, що якщо буде обмін на Савченко, то, "швидше за все, буде дотримано рядової процедури передачі на кордоні від російських тюремників українським, куди її доправлять у звичайному автозаку".

"Спроби замаху на Савченко в Росії виключені, якщо цього не захоче Кремль", – сказав він.

Нагадаємо, раніше адвокати засуджених в Україні російських ГРУшників заявили, що не будуть подавати апеляцію на вирок українського суду.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада