Фейгін: Сущенко сам переодягнувся в тюремну робу

Адвокат журналіста Укрінформу, незаконно затриманого в Росії, Марк Фейгін заявив, що Роман Сущенко сам переодягнувся у тюремну робу
Depo.Влада
7 жовтня 2016 19:45
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів у ефірі телеканалу "112-Україна", передає Depo.ua.

"Коли я з ним зустрічався у вівторок, він був у своєму одязі, сьогодні він був у робі - це такий формений одяг, який видають у в'язниці. Він сказав, що просто переодягнувся. Під цим нічого такого не передбачалося", - сказав він.

Фейгін нагадав, що Сущенку вже принесли першу посилку. Заніс її український журналіст Роман Цимбалюк. Крім того, адвокат зазначив, що зараз процесом передачі посилок вже займається ціла група людей.

"У нього вже речі та гроші на рахунку є, тому я думаю, навряд чи якось можна використовувати його одяг для всіляких провокацій. Це вже зовсім якесь конспірологічне. Я думаю, навряд чи", - підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, паризький кореспондент видання "Укрінформ" Роман Сущенко, який прибув на Росію у приватних справах, був затриманий працівниками ФСБ  30 вересня начебто за шпигунство.

У ФСБ стверджують, що Сущенко на користь ГУР Міноборони України "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність Збройних сил і військ Нацгвардії Росії, що становлять державну таємницю і просочування яких за кордон могло завдати шкоди обороноздатності держави".

В "Укрінформі" заявили, що всі звинувачення "в шпигунстві" на адресу журналіста, можуть розцінюватися лише як ще один зухвалий і неправомірний акт з боку Росії щодо українських громадян.

Згодом стало відомо, що українського журналіста на Росії захищатиме відомий адвокат Марк Фейгін. Зустрічі з підзахисним Фейгін зміг добитися тільки 4 жовтня

Більше новин політики читайте на Depo.Влада