Фейгін створює фонд допомоги українським політв'язням

Російський адвокат Марк Фейгін заявив про створення фонду допомоги українським політв'язням
Depo.Влада
26 вересня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму Facebook, передає depo.ua.

"Адвокати та групи підтримки зіткнулися з байдужістю людей, які голосно заявляють про свої зусилля щодо підтримки політв'язнів. Тому ми і вирішили створити Фонд допомоги політв'язням. Більшою мірою ми розраховуємо, зрозуміло, на українських друзів, готових допомогти нам. Цілі і завдання створеного Фонду фінансової та організаційної допомоги політв'язням, і насамперед у забезпеченні безкоштовної юридичної допомоги, сприяння публічній підтримці таких справ", - пише Фейгін.

Він нагадує, що з травня, коли були відпущені троє українських політв'язнів, були сподівання, що їх звільнення складеться в послідовну політику Кремля щодо пом'якшення репресивної політики:

"Однак з десяток вже засуджених у Росії українців, так і власних громадян, у політичних справах, пов'язаних з війною в Україні, не відпущені, не помилувані, не відправлені додому".

На думку адвоката, надію остаточно втратили після серпневої історії з арештом "українських диверсантів" у Криму. Тепер українцям, які відбувають покарання в Росії, розраховувати на швидке повернення додому не доводиться. Як немає сподівання і на ослаблення репресій в Криму, "буде тільки гірше". У зв'язку з тим, "що допомоги чекати нізвідки", Фейгін і заявляє про необхідність створення подібного фонду.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ України закликало ОБСЄ, ООН та інші міжнародні організації здійснювати моніторинг ситуації із забезпеченням прав громадян України на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада