Фейгін: Савченко приймає рішення не з розрахунку, а з принципів

Андвокат Марк Фейгін розповів про те, що Надія Савченко приймає рішення не з розрахунку, а з принципів
Depo.Влада
16 березня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua

Про це Фейгін сказав у коментарі "112", передає depo.ua.

"Після цієї історії з пранкерами я мав їй запропонувати відмовитися від моїх послуг, це адвокатська етика. Я написав їй листа та розповів, що це спеціальна кампанія, медійна. Я це лайно приймаю на себе, щоб тебе захистити. Давай я піду в сторону. Можливо мені потрібно піти в сторону, щоб до тебе не долітало. Проте вона не така людина, вона приймає рішення не з розрахунку, а з принципів", - заявив Фейгін.

Нагадаємо, 3 березня у Донецькому міському суді Ростовської області  завершилися дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати, однак самій підсудній останнього слова не дали. Тоді вона оголосила сухе голодування і заборонила розтинати своє тіло в разі смерті. 

Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

8 березня президент України Петро Порошенко доручив  створити штаб з порятунку Савченко та доправити до неї найкращих лікарів

9 березня Савченко сказала своє останнє слово в судовому процесі, але вирок знов відклали - на 21 березня. Під час свого виступу Савченко встала на лавці в скляному "акваріумі" і показала середній палець. Згодом міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що лікарів до Савченко не пускають "через її поведінку у суді"

10 березня, адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли

Згодом, відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада