Фейгін розповів, хто у Києві допомагає йому зі звільненням Савченко

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін розповів про те, хто з українських політиків та дипломатів допомагають у питанні звільнення української полонянки
Depo.Влада
14 грудня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він розповів в інтерв'ю Deutsche Welle.

"Це особи, близькі до оточення президента Порошенко, хтось із Верховної Ради - це дуже різні люди. Сама по собі політична влада в Києві сприяє захисту Савченко. Ми отримуємо документи від СБУ, працює з Генпрокуратурою, дуже тісно співпрацюємо з консульським департаментом МЗС", - сказав адвокат, однак називати їхні імена він не захотів.

"Але я не брав з них слова, що можу їх імена називати, та й це не має значення. Просто мені потрібно довести наша думка до першої особи, яка приймає рішення, і почути хоч якусь виразну інформацію щодо перспектив", - сказав Фейгін.

У Москві, за його словами, таких "покровителів" для Савченко немає.

"Я і мій колега Микола Полозов вважаємося великими ворогами, оскільки ми беремо участь у всіх політичних процесах. Але справа в тому, що ми не є переговірниками, адвокати не беруть на себе цю функцію. Моє завдання в іншому - так вести процес, який триває в Донецьку, щоб у сторони, яка намагається повернути Савченко, було більше можливостей, більше аргументів для того, щоб довести - вона не винна", - зазначив адвокат. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада