Фейгін спростував зрив обміну Савченко на ГРУшників

Інформація про зрив обміну української льотчиці Надії Савченко на російських ГРУшників Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва не підтверджується
Depo.Влада
10 травня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Марк Фейгін, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У мене немає такої інформації (про зрив переговорів про обмін Савченко на ГРУшников, - ред.). Хочу підкреслити, що в даній ситуації я взагалі боюся коментувати політичну складову. На вищому рівні принципово рішення прийнято. Раніше питання в тому, як перевести це в строгу юридичну площину", - повідомив Фейгін.

Адвокат зазначив, що не займається розглядом справи російських ГРУшників. За його словами, у нинішній ситуації переговори ведуться і повинні вестися не на рівні адвокатів, а на рівні політичних керівників та їх повноважних представників.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні адвокат російських ГРУшників Оксана Соколовська повідомила про припинення переговорів про їх обмін.

Зазначимо, що після оголошення вироку ГРУшникам 18 квітняпрезидент України Петро Порошенко заявив, що погодив з президентом Росії Володимиром Путіним алгоритм звільнення Савченко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада