Захист Савченко оприлюднив відео перших хвилин її полону

Адвокат української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін надав відкритий доступ до відеозаписів, на яких показані перші хвилини полону українки
Depo.Влада
10 листопада 2015 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін, повідомляє depo.ua.

Відзначено, що відео було записане 17 червня 2014 року. Саме тоді в районі Луганська відбувся бій між силами антитерористичної операції та бойовиками, під час якого і було взято в полон Надію Савченко.

Також на сайті передбачена можливість скачування записів.

Крім того, пройшовши за посиланням, можна ознайомитися з висновком експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

У ньому зазначено, що всі відеофайли було відзнято одним і тим самим знімальним апаратом, зафіксовані в них події відбувалися 17 червня 2014 р. у проміжку між 07:59 та 11:38 за київським часом. При цьому початок запису файлу, у якому зафіксовано обставини затримання Савченко бойовиками, відповідає часу 10:31 (+/-10 хвилин) 17 червня 2014 р.

Нагадаємо, що народного депутата України, колишнього військовослужбовця Збройних сил України Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення під Луганськом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.