Фейгін: На Росії виключена справа "діамантових прокурорів"

Розслідування кримінального провадження, подібного до справи "діамантових прокурорів", було б неможливо на сьогоднішній Росії
Depo.Влада
13 червня 2016 21:34
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Марк Фейгін, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Ні, абсолютно виключено, бо є конкретний приклад. Лідер опозиції Олексій Навальний разом зі своїм Фондом боротьби з корупцією (ФБК) зробили цілий фільм про генпрокурора РФ Юрія Чайку і його сім'ю. Було ясно показано, що ці суми ваших "діамантових прокурорів" – вони за сніданком стільки витрачають. Там йдеться про сотні мільйонів доларів, якщо не мільярдів. І нічого. Після оприлюднення фактів його кандидатура була знову представлена для перепризначення на наступний термін. Так що ні, таке неможливо в нинішній Росії", - сказав Фейгін.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін вніс кандидатуру Чайки на посаду генерального прокурора РФ у Верхню палату парламенту 23 травня.

Чайка і члени його сім'ї стали фігурантами скандального фільму-розслідування, опублікованого Фондом боротьби з корупцією Олексія Навального, в кінці 2015 року. Чайка назвав фільм брехливим, а його публікацію – вкиданням за замовленням глави фонду Hermitage Capital Вільяма Браудера.

Нагадаємо, екс-заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю і колишньому першому заступнику начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимиру Шапакіну закидають хабарництво та корупційну змову. Під час обшуку у них вилучили півмільйона доларів та діамантів на півмільйона гривень. Слухання справи "діамантових прокурорів" досі триває.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада