Фейгін: Ми не розуміємо, чого російські правоохоронці хочуть від Віри Савченко

Адвокати наразі не можуть з певністю сказати, чого саме хочуть від Віри савченко російські правоохоронці
Depo.Влада
28 квітня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив адвокат Марк Фейгін, передає depo.ua.

Він зазначив, що Віра Савченко наразі дійсно перебуває в консульстві. Там її не можуть арештувати. До неї виїхали адвокати.

"Ми просто не розуміємо до кінця, а чого вони, власне, хочуть. Якщо вона перебуває у базі федерального розшуку, як це питання вирішити? Вони хочуть її допитати? Пред'явити обвинувачення? Що вони хочуть? Тобто там "вилка" - від штрафу до 4 місяців арешту, стаття за неповагу до супу передбачає і таку крайню санкцію", - розповів Фейгін.

"Все необхідне для захисту Віри Савченко робиться зараз консулами. Я думаю, що її хочуть допитати і пред'явити обвинувачення. Я не знаю, чому це все відбувається саме зараз. Пропоную трохи почекати. Я гарантую, що їй нададуть юридичну і дипломатичну допомогу", - додав адвокат.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері Віру Савченко затримали російські прикордонники, коли вона хотіла повернутися в Україну. 

За словами адвокатів Савченко, затримання відбулося, оскільки Віра Савченко перебуває у федеральному розшуку на Росії по так званій "чеченській справі" (через образу чеченського судді). 

Після багатогодинного очікування на кордоні Віра Савченко разом із дипломатами вирушила в українське консульство у Ростові-на-Дону

В МЗС поки не роблять прогнозів щодо термінів повернення Віри Савченко, яку російські правоохоронці намагалися затримати при виїзді з території Росії. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада