Феєричний день популіста в Раді

Ранок. Радикали роблять вигляд, що блокують трибуну. Батьківщина робить вигляд, що допомагає радикалам
Depo.Влада
13 липня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
Феєричний день популіста в Раді
Феєричний день популіста в Раді

Першим питанням розглядається затвердження результатів парламентських слухань по туризму. Регіонал Долженков під час виступу говорить, що все це повна туфта і дурниці, бо треба ухвалювати поправки в бюджет. Але після цього регіонали одностайно голосують за цю туфту. З трудом набирається потрібна сума голосів. Всі розуміють, що далі ми будемо набирати 230-235 голосів лише завдяки регіоналам.

Другим питанням іде затвердження парламентських слухань по молодіжній політиці. Фронтовик Ємець абсолютно несподівано питає у регіоналів чому вони досі не склали мандати, як це обіцяв їхній лідер. Логічно було б це запитати під час виступів, а не зараз. Але маємо те, що маємо. Регіонали ображаються і не голосують. Робота Ради заблокована до завтра. Найгірше, що через цей маразм робота 200 людей, які приїхали на ці слухання, йде на смарку, бо треба наново проводити слухання.

Далі наступає кульмінація. Ставиться питання про перейменування села Падалки в село Біологічне. Ну хочуть люди так називатися - які можуть бути проблеми. Але двоє людей записуються на виступ і ми 10 хвилин говоримо про те, що люди мають право саме так перейменувати це село. Потім ображені на Ємця регіонали не голосують і село залишається зі старою назвою.

Мораль. Інколи краще жувати. А взагалі треба спочатку думати.

P.S Для всіх політично заангажованих і неврівноважених хочу пояснити: до завтра всі сьогоднішні образи забудуться. Амнезія наше все. Ми ж не мислимо майбутнім. Популізм не має стратегії - він живе виключно сьогоднішнім днем.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада