Федерація роботодавців обрала нового керівника замість Фірташа

Сьогодні у Федерації роботодавців України обрали нового керівника замість олігарха Дмитра Фірташа
Depo.Влада
6 вересня 2016 14:24
ФОТО: depo.ua

Очолив федерацію голова спостережної ради ВАТ "Ветропак Гостомельський склозавод" Дмитро Олійник, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу організації.

"Відсьогодні в Федерації роботодавців України (ФРУ) нове керівництво. Воно було обрано на засіданні у вівторок більшістю голосів керівного органу об'єднання – Радою ФРУ, до складу якої входить 52 керівники галузевих і територіальних організацій бізнесу. Очолив Федерацію роботодавців України – Дмитро Олійник, голова спостережної ради ВАТ "Ветропак Гостомельський склозавод" та президент Асоціації підприємств скляної промисловості", - зазначили у федерації.

У 2010-2011 роках Олійник він вже очолював Федерацію роботодавців України, а з кінця 2011 року до сьогоднішнього дня був заступником Голови ФРУ з економічних питань.

"Я щиро дякую Раді Федерації за довіру та покладену на мене високу відповідальність. Діяльність ФРУ, як і раніше, буде спрямована на покращення умов ведення бізнесу в Україні, залучення інвестицій в економіку та посилення позицій українських підприємств на глобальних ринках. Ми працюємо для того, аби голос українського бізнесу почули в Україні та у світі", - наголосив Олійник.

Заступниками новообраного голови Федерації роботодавців України стали: Олег Боярин - голова Наглядової ради ПрАТ "Єврокар", голова Федерації роботодавців автомобільної галузі, Володимир Цибульський - генеральний директор АТ "СКФ Україна", голова Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, Григорій Дашутін - почесний президент концерну NICMAS, голови Федерації роботодавців машинобудівної промисловості, Анатолій Гіршфельд - почесний президент ІГ "УПЕК", голова об'єднання організацій роботодавців Харківської області, Андрій Антонюк – голова Федерації роботодавців м. Києва, Євген Лапін – голова Сумського обласного об'єднання організацій роботодавців.

Крім того, обрали новий склад президії Ради ФРУ, яка стратегічно керує організацією.

"До складу Президії увійшли 15 власників великих промислових підприємств та керівників галузевих об'єднань бізнесу ключових для України галузей економіки.
Нагадаємо, що Федерація роботодавців України з аснована у 2002 році. Сьогодні вона об'єднує понад 80 галузевих і територіальних організацій роботодавців. ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 млн людей.

Нагадаємо, що Федерацію тривалий час очолював Дмитро Фірташ.

У США Фірташа звинувачують у тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму у 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

Навесні 2015 року у суді першої інстанції Фірташ здобув перемогу, його адвокати домоглися відмови у видачі олігарха до США.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада