ФБР закрило розслідування у справі листування Клінтон

Директор ФБР Джеймс Комі направив у Конгрес лист в якому повідомив про результати нещодавно відновленого розслідування щодо використання кандидатом у президенти США Хілларі Клінтон домашнього сервера для службового листування
Depo.Влада
6 листопада 2016 23:59
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє 112 з посиланням на Reuters, ФБР не має підстав для пред'явлення звинувачень екс-держсекретаря, висновки до яких бюро прийшло під час попереднього розслідування, залишаються незмінними, передає depo.ua.

"Грунтуючись на нашому аналізі, ми не маємо підстав змінити наші висновки, які були зроблені відносно екс-держсекретаря Клінтон у липні", - процитувало агентство текст листа.

Раніше директор ФБР Джеймс Комі повідомив про рішення відомства відновити розслідування справи по приватному поштовому сервері Клінтон через виявлення нових листів. Суперник Клінтон від республіканців Дональд Трамп вітав відновлення розслідування.

У свою чергу The New York Times повідомило, що нові електронні листи, знайдені ФБР вже після закриття розслідування про використання кандидатом у президенти США від демократів Хілларі Клінтон приватного поштового сервера, будучи держсекретарем, були знайдені на електронних пристроях головного помічника Клінтон Хуми Абедін і її чоловіка, Ентоні Вінер.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада