Фантазії Єрмака: Кілька запитань про вибори на Донбасі

Фантазії Єрмака про місцеві вибори в ОРДЛО вже у жовтні озвучені не вперше
 

Фантазії Єрмака: Кілька запитань про виб…
Фото - УНІАН

Проте, варто розуміти ризики такого рішення для України. Бо вибори і справді можна буде провести. Єрмак з Козаком домовляться, Україна закриє очі на те, що стріляти так і не припинили, хоч і домовлялися в Парижі про це до нового року. Закриє очі на відсутність ще трьох точок розведення, доступу українських медіа та політиків до ОРДЛО і так далі. І тоді ми ризикуємо отримати не тільки в ОРДЛО проросійські партії бойовиків у своїй більшості. Вони можуть перекинутися й на підконтрольний Донбас. Такі особливості ментальні цього регіону. Сьогодні там панує ОПЗЖ. А завтра...

В мене до Єрмака є кілька запитань:

1. Якщо наступна нормандська зустріч у квітні, яким чином він хоче організувати місцеві вибори в ОРДЛО вже у жовтні з відсутністю законодавчої бази і механізмів виведення іноземних військ, взяття під контроль кордону? Чи цей момент в Мінських домовленостях реально переписати і виконати? Чи ми підемо на вибори без кордону та з російськими військами?

2. Яким чином Єрмак бачить інформаційну стратегію в ОРДЛО? Невже не зрозуміло, що за 6 місяців неможливо зробити так, щоб українські телеканали і українська інформація вичистила з голів "зазомбованих" жителів ОРДЛО російську пропаганду. Більше того, як влада збирається робити так, щоб потоки цієї пропаганди там зменшилися? Цього ж не станеться. Тому українські партії точно програють, бо в населення буде страх

3. І звідси наступне запитання. Як Єрмак хоче допомогти жителям ОРДЛО подолати страх і проголосувати за українські партії, а не політсили ОРДЛО? Як він хоче доносити правду про наші політсили?

4. Який механізм  проведення виборів? Як за такий короткий час законодавчо врегулювати амністію? Як допустити в ОРДЛО наших політиків? Як законодавчо розповсюдити децентралізацію на ОРДЛО і загалом врегулювати там роботу спостерігачів, вирішити питання полонених? Як законодавчо організувати там вибори?

Питань ще дуже багато. Поки що все йде до двох сценаріїв. 1. Виборів в ОРДЛО у жовтні не буде. 2. Вибори будуть гібридні за російським сценарієм.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"