Євросоюз підганяє українську владу з реформами, – заява

Європейський Союз закликає українську владу швидше дійти консенсусу і зосередитися на реформах
Depo.Влада
12 лютого 2016 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві в заяві представництва ЄС, погодженій з главами місій ЄС в Україні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу представництва.

"ЄС закликає українську владу, а також всі політичні партії об'єднатися, щоб гарантувати, що процес реформ в Україні продовжується з новою силою. Це життєво важливо для майбутнього України, для демократичного розвитку держави та її народу. Економічне відновлення України вимагає подальшого поліпшення ділового клімату, а також подальшої народної підтримки реформ, що приводяться в рух урядом. Зокрема, Україна терміново потребує надійних і конкретних результати в боротьбі з корупцією. Одним з основних напрямків у цьому відношенні є прозорість відбору та призначення керівників державних підприємств та їх фінансової звітності, а також кроки в напрямку приватизації або ліквідації деяких з цих підприємств", - вважають в ЄС.

Україна має домовилися з міжнародними фінансовими інститутами щодо програми стабілізації економіки.

Реалізація цієї програми реформ, разом з посиленням демократії та верховенства права, як це передбачено в Угоді про асоціацію, потребує узгодження зусиль з реформування у всіх секторах.

"Україні також буде необхідно подвоїти свої зусилля зі створення політичного консенсусу в рамках демократичних інститутів. Європейський Союз та його держави-члени надають значну фінансову і технічну підтримку в Україну для цих реформ і готові продовжувати підтримку виділених реформ. У цей критичний момент, політичні лідери України повинні забути про свої розбіжності і спільно зосередитися на продовження реалізації програми реформ", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, що 11 лютого голова МВФ Крістін Лагард на переговорах з президентом України Петром Порошенком домовилися про дорожню карту і пріоритетні заходи для гарантії швидкого прогресу, який буде відповідати програмі допомоги країні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада