Євросоюз хоче разом з Україною позиватися на Росію у СОТ

Європейський Союз направив у Всесвітню торговельну організацію (СОТ) офіційний лист з наміром приєднатися як третя сторона до позовами, поданими Україною в СОТ щодо торговельних і транзитних обмежень з боку Росії
Depo.Влада
30 вересня 2016 22:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофимцева на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає depo.ua.

"Крім розширення квот по деяких позиціях, ми отримали політичну підтримку в торгових диспутах з Росією в рамках СОТ. Пані Мальмстрем (єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем, - ред.) повідомила про те, що ЄС направив до СОТ офіційний лист про намір приєднатися як третя сторона до тих позовів, які були подані Україною в СОТ з приводу торговельних і транзитних обмежень", - написала вона.

Нагадаємо, 14 вересня повідомлялося, що Україна буде судитися з Росією у СОТ через обмеження транзиту.

Раніше, у липні Україна закликала Росію негайно скасувати необгрунтовані транзитні обмеження і відновити вільний режим транзиту для всіх членів Світової організації торгівлі.

Йдеться про чергові кроки з обмеження транзиту українських товарів через територію Росії до країн Середньої Азії, передусім до Казахстану й Киргизстану.

Україна вважає, що запровадження Росією обмежень щодо транзиту товарів походженням з України економічно й юридично необґрунтоване та призвело до затримок транзиту товарів з України через територію Росії не лише до Казахстану й Киргизії, але й до інших країн Азії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада