Європейські парламентарії готові прийняти українських коаліціантів у свою сім'ю

Президент України провів телефонну розмову з президентом Європейської народної партії (ЄНП) Джозефом Долем
Depo.Влада
14 листопада 2014 20:58
ФОТО: depo.ua
Європейські парламентарії готові прийняти українських коаліціантів у свою сім
Європейські парламентарії готові прийняти українських коаліціантів у свою сім'ю

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави української держави, передає ДеПо.

Президент подякував голові найбільшої політичної сили у Європейському Парламенті за підтримку територіальної цілісності, суверенітету, а також мирного врегулювання ситуації на Донбасі. «Ми високо цінуємо останні рішення Європейської Ради, Ради ЄС та Європарламенту щодо України, які були б неможливі без потужної підтримки лідерів політичної родини Європейської народної партії», - заявив глава держави.

Петро Порошенко висловив упевненість в тому, що після успішних демократичних виборів у новій Верховній Раді буде сформована проєвропейська коаліція, яка невідкладно сформує уряд. «Ми об'єднаємо наші зусилля з впровадження Мирного плану, стратегії реформ і реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», - підкреслив президент.

Жозеф Доль запевнив Петра Порошенка у підтримці України і відзначив, що сім'я Європейської народної партії координує свої зусилля як у Європейському Парламенті, так і в країнах-членах ЄС для ще більш потужної солідарності з Україною.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко виступив за об'єднання у коаліцію всіх політсил, які пройшли до парламенту, окрім «Опозиційного блоку», однак відмежовується від безпосереднього її формування. Переговори про коаліційну угоду проводяться серед п'яти з шести партій, що пройшли до ВР.