Європарламент визначився з датою розгляду безвізу для України

Європейський парламент розгляне питання безвізового режиму для України 5 вересня
Depo.Влада
13 липня 2016 12:26
ФОТО: depo.ua
Європарламент визначився з датою розгляду безвізу для України
Європарламент визначився з датою розгляду безвізу для України

Про це сьогодні заявила доповідач ЄП з питань візової лібералізації Марія Габріель, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Я планувала представити свою доповідь до літа, але, на жаль, у зв'язку з результатами референдуму в Великій Британії деякі засідання комітету були скасовані, а порядок денний - відкладений. Саме тому моя доповідь буде представлена 5 вересня", - пояснилаГабріель.

За її словами, доповідь буде "доступною" протягом літа. "Я отримала багато інформації від Європейської комісії та української влади, і хочу подякувати українській стороні за відмінну співпрацю. Сигнали щодо досягнутого прогресу є позитивними. Моя доповідь підтримає пропозицію Комісії та пояснить оцінку всієї отриманої інформації з тим, щоб зробити висновок, що Європарламент дійсно повинен підтримати лібералізацію візового режиму з Україною", - розповіла доповідач.

Нагадаємо, 11 липня Європейський комісар з питань розширення і політики добросусідства Йоханнес Ган заявив, що Євросоюз може ухвалити остаточне рішення щодо безвізу для України не пізніше жовтня.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада