Європарламент не прийме російських депутатів, обраних в окупованому Криму

У Європарламенті не приймуть жодного депутата Держдуми Росії, незаконно обраного на виборах у тимчасово окупованому Криму
Depo.Влада
19 вересня 2016 19:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат Європейського парламенту, член Комітету з питань закордонних справ Міхаель Галер, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Чітко зрозуміло, що ми не будемо сприймати будь-кого, хто був обраний в Криму. Це чіткий меседж: не відправляйте нікого, ми не сприймемо нікого, хто був обраний в Криму у будь-якій делегації, яка буде відвідувати Європейський парламент", - сказав Галер.

При цьому він наголосив, що "всі державні дії Росії в Криму є незаконними", оскільки Росія окупувала півострів.

Разом з тим Галер зазначив, що не заморожував би співпрацю з Держдумою повністю, але це питання вирішуватимуть його колеги.

Депутат також упевнений, що робота російської делегації не повинна бути відновлена і в Раді Європи, адже "нічого не було змінено з того, через що була припинена їх участь".

"Це повинно бути продовжено", - наголосив він.

Галер також дав характеристику парламентським виборам на Росії в цілому, назвавши умови їх проведення такими, що суперечать "відкритим рамкам, в яких проводяться демократичні вибори".

Нагадаємо, що 18 вересня на Росії відбулися вибори до  Держдуми, на яких явка стала найнижчою в історії країни.

У Верховній Раді збираються проголосувати заяву про нелегітимність Держдуми Росії  і відповідне звернення до міжнародних партнерів.

Водночас євродепутати закликали не визнавати вибори в Держдуму Росії на території окупованого Криму.

Довідка: Росія окупувала Крим після незаконного референдуму у березні 2014 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада