Європа радиться з Україною, як протидіяти іноземній агресії, - посол

Європейські партнери радяться з Україною у зв'язку з її досвідом з протидії іноземної агресії
Depo.Влада
12 жовтня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua

Про це за підсумками зустрічі друзів України в ефірі "112 Україна" заявив посол України у Фінляндії Андрій Олефіров, передає Depo.ua.

За його словами, Україна цікава для партнерів.

"Розмови про те, що Україну забули, що від України втомилися, що ніхто не хоче нам допомагати абсолютна неправда. Це не єдина зустріч. Ми цікаві. Більш того, з нами радяться, ми - безцінний досвід протидії іноземній агресії. Всі думають, яким чином нам ще можна допомогти. Ми думаємо, яким чином зробити так, щоб прості люди розуміли важливість допомоги та співпраці з Україною", - зазначив дипломат.

За словами Олефірова, група "друзів України" займається питаннями інформації, дезінформації, пропаганди.

"Ця зустріч менш публічна, оскільки тут, коли ми говоримо про групу друзів, ми мається на увазі група друзів на рівні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС. Тут йдеться про понад 10 країн, в тому числі країн ЄС, США, а й рівень експертів. Ще до висновку не дійшли, так як у нас завершується різниця, що у нас немає рівних учасників Гельсінкі з Києвом. Ми збираємося підвести підсумки через 2-3 години", - повідомив він.

Нагадаємо, сьогодні у Гельсінкі відбулася зустріч групи друзів України з дипломатів, європейських та американських експертів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада