Єврокомісія закликає до солідарності у вирішенні кризи біженців

Ніколи ще після Другої світової війни у світі не було стільки біженців і переміщених осіб, які рятуються від військових конфліктів
Depo.Влада
21 червня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві Європейської комісії, підписаній першим заступником голови Єврокомісії Франсом Тіммермансом, верховним представником ЄС Федерікою Могеріні і трьома профільними комісарами ЄС, передає depo.ua із посиланням на Європейську правду.

У всьому світі кількість переміщених осіб досягла майже 60 мільйонів і продовжує зростати, зазначено у документі. 

"Європа не закриватиме очей на цю проблему, ми не можемо зробити цього, коли багато хто з цих людей шукає притулку на європейських берегах", - йдеться в документі.

Єврокомісія нагадує про заходи з управління нелегальною міграцією, які вона розробила в травні у зв'язку з кризовою ситуацією на Середземному морі. Цій проблемі буде присвячений саміт, який відбудеться 25-26 червня в Брюсселі.

"Доки існує нестабільність, люди продовжуватимуть бігти (зі своїх країн) і шукати притулку, - наголошується в заяві. - У цієї проблеми немає простого рішення, але зрозуміло, що вирішити її не може жодна країна поодинці. Тому ми ведемо повсякденну роботу з міжнародними партнерами, намагаючись зміцнити стабільність і зберегти мир".

"На карту поставлені людські життя, і Європейський союз має моральний і гуманітарний обов'язок діяти", - йдеться в заяві.

Мітки: біженці