Єврокомісія готова до посередництва між Україною та Росією на газових переговорах

Єврокомісія знову готова бути третьою стороною в газових переговорах між Києвом і Москвою
Depo.Влада
29 лютого 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

Про це віце-президент з питань Енергетичного союзу Європейської комісії Марош Шефчович повідомив напередодні свого візиту до України, який відбудеться 1 березня, передає depo.ua з посиланням на УНІАН

"Європейська комісія готова знову виступити як посередник у тристоронніх переговорах щодо газу. В даний час ми вивчаємо можливості", - окреслив Шефчович  позицію ЄК.

Говорячи про свою участь на конференції "Український Енергетичний форум", віце-президент повідомив, що має намір закликати до продовження розпочатих реформ в енергетичному секторі.

Відповідаючи на питання, чи оцінювала Європейська комісія можливості для України бути повністю незалежною від російського газу, Шефчович звернувся до практики Євросоюзу, який проводить, як це передбачено в рамковій стратегії Енергетичного союзу від лютого 2015 року, стратегію диверсифікації, як із точки зору джерел, так і з точки зору маршрутів.

"Політика, сфокусована на енергоефективності, регулюванні попиту і правил внутрішнього ринку, має також сприяти і енергетичній безпеці. Я вважаю, що це також добра модель і стратегія для України", - зауважив віце-президент ЄК.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада