Єврокомісару в Ризі вручили "заяву про вступ України до ЄС" (ВІДЕО)

Під час конференції громадянського суспільства напередодні саміту "Східного партнерства" єврокомісару з питань політики сусідства Йоганнесу Гану вручили символічну "заяву про вступ до ЄС" від імені України, Молдови та Грузії
Depo.Влада
21 травня 2015 17:22
ФОТО: depo.ua

Для цього в холі, де відбувався захід, поставили ватмани - бажаючі могли розписатись, тис самим підтвердивши прагнення вступу до Євросоюзу, передає depo.ua з посиланням на Радіо "Свобода".

Представник української делегації, звертаючись до Гана, зауважив: держави усвідомлюють, що попереду багато роботи.

"Ми закликаємо до солідарності з нашими країнами. І цим символічним кроком ми просимо про історичну відповідальність і стратегічне бачення. Щоб була політична воля у європейських лідерів. Щоби показати нашим суспільствам, що ми бажані у Євросоюзі, у європейській родині", - сказав він.

У відповідь на це Йоганнес Ган зауважив: "Якщо дозволите, я заберу ці постери з собою".

Нагадаємо, що до проекту підсумкового тексту Ризького саміту внесли зміни, документ містить формулювання про "європейські прагнення і європейський вибір" країн-партнерів ЄС.

У Ризі 21 травня відкрився дводенний саміт "Східного партнерства" за участю лідерів Євросоюзу, керівництва 28 країн-членів ЄС, а також представників шести країн ініціативи - України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії й Білорусі.