Єврокомісар про компромат з панамськими офшорами: Це хороша новина

Боротьба з податковим шахрайством є вирішальною політичною битвою для Європейського Союзу
Depo.Влада
4 квітня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив єврокомісар з економічних питань П'єр Московісі в інтерв'ю RTL Radio, коментуючи масштабне розслідування тіньових схем десятків лідерів і сотень політиків світового масштабу, так зване "Panama Papers", передає depo.ua.

"Це хороша новина, тому що це дає політичну зброю, щоб сказати: Досить! Це політична боротьба, що має вирішальне значення для Єврокомісії. Це життєво важливо для наших співгромадян, які ситі по горло тим, що вони платять податки, а одна людина або юридична особа веде себе так, ніби має якісь привілеї", - сказав Московісі.

Він також стверджує, що "банківська таємниця, практично, більше не існує", завдяки "автоматичному обміну інформацією, новинка, яка працює три або чотири роки, і дозволяє відстежувати власників рахунків".

Нагадаємо, що  із однієї з найбільш засекречених компаній світу – панамської юридичної фірми Mossack Fonseca - просочилися 11 мільйонів документів.

Завдяки масштабному витоку конфіденційних документів стало відомо, як багаті та впливові особи використовують офшорні зони, щоб приховати свої статки.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Ісландії Сігмюндюр Гюннлейгссон може піти у відставку через причетність до секретної офшорної компанії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада